Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Należymy do firmy Iroglobal sp. z o.o., ul. Starodworska 1, Gdańsk 80-137, założyciela projektu „Gastronom Wybrzeża”, w ramach którego prowadzony jest plebiscyt gastronomiczny. Adres naszych strony internetowej to: http://plebiscytgw.pl / http://iroglobal.pl/ / http://gastronomwybrzeza.pl/ / http://kulinarnyszlak.pl/

Formularze kontaktowe

Dane z formularza kontaktowego są zbierane celem ułatwienia kontaktu zwrotnego – są to numery telefonów, adresy e-mail, czy dane personalne. W przypadku chęci usunięcia tych danych, uprzejmie prosimy o kontakt.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Z kim dzielimy się danymi

Nie dzielimy się danymi z żadnymi podmiotami. Wszystkie informacje są gromadzone celem weryfikacji aktywności użytkowników na stronie internetowej.

Jakie masz prawa do swoich danych

Jeśli przesłałeś nam swoje dane poprzez formularz kontaktowy lub rejestracyjny, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Informacje dodatkowe

Jak chronimy twoje dane?

Dane z formularza kontaktowego są przetrzymywane na zabezpieczonym protokołem SSL serwerze z szyfrowanym do niego dostępem z poziomu naszych stacji pracowniczych.

Jakie mamy obowiązujące procedury w przypadku naruszenia prywatności danych

W przypadku wykrycia nieautoryzowanego przypadku naruszenia prywatności, zdalnie blokujemy dostęp do serweru, plik danych zostaje zaszyfrowany ponownie i przeniesiony w inne miejsce, a użytkownicy zostają o tym fakcie niezwłocznie poinformowani drogą e-mail.

  • +48 533 903 900
  • biuro@gastronomwybrzeza.pl
  • 81-137 Gdańsk, ul. Starodworska 1
  • NIP 5842736046

Włascicielem serwisu jest Gastronom Wybrzeża – Firma Iroglobal Sp. z o. o. Wszystkie prawa zastrzeżone / All rights reserved